Webové stránky pro děti


Máte vlastní webové stránky? Mnoho lidí touží mít také vlastní webové stránky. Ale řeknu vám, že někdy je opravdu hodně složité a náročné si udělat vlastní webové stránky. Není to úplně jednoduché. Mě samotnou někdy zaráží fakt, že za mnou přišel můj syn anebo moje dcera a říkají, že by chtěli mít vlastní webové stránky. Vždycky na ně koukám a říkám si, na co by chtěli mít vlastní webové stránky. Když se jich zeptám, tak oni mi odpoví smíchem. Vždycky se smějí, a nakonec jsem se dozvěděla, že oni hrají člověče, nezlob se a že by chtěli dělat z toho fotografie a potom to dávat na své dětské webové stránky.

Umíte udělat vlastní webové stránky?

Byla jsem docela překvapená. Na druhou stranu ale absolutně nevím, jak je to mohlo napadnout. Vždyť tohle může být docela složité, proto jsem řekla svému partnerovi, jestli nezná někoho, kdo by jim právě udělal nějaké dětské webové stránky. A partner mi řekl, že zná dva kamarády, kteří tohle umí, takže bylo rozhodnuto. Řekla jsem partnerovi, aby někoho sehnal, který by s tím pomohl. Naše děti byly opravdu nadšené. Byla jsem také ráda, protože moje děti si alespoň takhle vyhrají s něčím, co má logiku a je to inteligentní hra. Udělat fotografie, také je upravit a potom to dát ještě na internet.

Práce na počítači je někdy náročná.

To dá docela hodně síly a také odhodlání. Byla jsem ráda, že naše děti spíše dělají takovéto hry, než aby někde lítaly po venku a dělaly třeba nějaký nepořádek. Nicméně děti také ale mají venkovní zábavu, chodí na fotbal a na volejbal. Myslím si, že je tohle opravdu skvělé, protože nechci, aby děti seděly, stály jenom doma u počítače, ale když mají zábavu, že chtějí mít vlastní webové stránky a dávat tam, jak hrají člověče, nezlob se, tak proti tomu absolutně nic nemám. Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří mají webové stránky, kde třeba prodávají zboží anebo se tím baví, že tam mají třeba chov zvířat.