Pro náhradní auto k nám


I když se spoléháte na svoje auto, může se stát že se na něm prostě něco rozbije. Součástky se jízdou opotřebovávají a tak je to logické že je potřeba je někdy vyměnit. Bohužel i když jezdíte do servisu často a opravdu dbáte na to aby vaše auto bylo v pořádku, najdou se situace, kdy vám vypoví službu. Většinou se to stane když to nejméně čekáte a nejméně potřebujete. Zrovna když naložíte auto až po střechu před odjezdem na prodloužený víkend na chalupu, nenastartujete. Co teď? Někteří lidé mají to štěstí že mají v rodině více aut, a tak se dá s někým domluvit že si ho prostě půjčíte na nezbytně nutnou dobu. Ne vždycky se to ale povede a tak je potřeba zalovit jinde. Naše půjčovna aut v Praze https://autopujcovna-milan.cz/ je tady víc než 20 let a za tu dobu jsme půjčili mnoha lidem auto, když ho nejvíc potřebovali. Náš vozový park pravidelně obměňujeme, abychom pro vás měli kvalitní plně pojízdná auta zcela bez závad.

fialová škoda

Jestli potřebujete dodávku nebo osobní auto, obraťte se na nás. Náš kompletní vozový park i cena najdete na našem webu. Zavolejte nám nejen v pracovní dny během pracovní doby, ale i večer, o víkendech nebo svátcích. Auta půjčujeme nonstop, protože víme, že můžete zůstat stát někde uprostřed polí. Auto vám můžeme dovézt kamkoliv potřebujete. Od vás budeme potřebovat dva doklady totožnosti a vratnou zálohu.

škoda fabia

Půjčujeme hlavně auta z továrny Škoda, protože nejpopulárnější jsou Octavie, Fabie a Rapidy. Všechny tyto vozy u nás najdete. Nabízíme krátké provedení vozidel, i varianty kombi. Naše auta mají platnou technickou kontrolu, mají pravidelný servis a samozřejmostí je dálniční známka.

Potřebujete za hranice?
Pokud byste potřebovali vyjet za hranice, dejte nám vědět, protože naše auta jsou primárně určena k provozu v tuzemsku. Je ale možné se dohodnout na výjezdu za hranice. Bez souhlasu to ale nedělejte.