Zadejte stěhování na klíč a dopřejte si klid


Víte o tom, že stres je největší zabiják lidstva, a že je to spouštěč veškerých civilizačních chorob? Pro lidský organismus je klíčová zejména detoxikace od těžkých kovů a dalších nečistot z průmyslové výroby, z automobilové a letecké dopravy a dalších znečišťujících vlivů, ovšem jestliže je tělo podrobeno stresu, detoxikace přestává fungovat a zanášíme se těmito jedy a zároveň odpady z vlastních metabolických tělesných procesů. Tím rychleji stárneme, kvalita života nestojí za nic a zbytečně brzy umíráme.

K významným stresovým událostem patří i stěhování v Teplicích. Stres se objevuje v průběhu balení věcí, v době jejich transportu a pak i po přestěhování na novém místě, kdy vše vybalujeme a zabydlujeme se. Jistou možností, jak se tomuto martyriu zcela vyhnout, je stěhování na klíč.

plastové bedny pro stěhování

Pověříte stěhovací firmu, aby se postarala o vše od A do Z. Týká se to i balení věcí, to znamená, že stěhováci si vše nafotí, pečlivě označí, a přemístí vybavení bytu či domu tak, aby na novém místě vše poskládali dle pořízené fotodokumentace. Vy se pak jen přemístíte s některými drobnostmi, ale to zásadní již bude na svém místě.

bublinková fólie

Co vám tedy doporučujeme, pokud chcete stěhování od A do Z využít, je předem vytřídit věci, co již nechcete a nepotřebujete, a stěhovací firmě dejte také na vědomí o případných změnách dispozic nábytku, například si usmyslíte, že v obýváku bude květinová zástěna na jiném místě, než bývala, a do dětského pokoje již nepřijde nízký konferenční stolek, ale velký psací stůl, který mezitím nakoupíte, a stěhovací firma jej na novém místě sestaví. Pokud se vám podaří dobře zorganizovat celou akci, budete mít dostatek příležitosti skutečně si odpočinout a dopřát si například wellness lázeňský pobyt v horském prostředí Janských Lázní, lázní Jáchymov anebo v Mariánských či Konstantinových Lázních či na kterémkoli jiném místě tuzemských léčebných zařízení.