Párty tak trochu netradičně


Když si lidé pronajímají textilní přístřešek z půjčovny párty stanů v Brně https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html, zpravidla se chystají uspořádat svatební hostinu, firemní večírek nebo narozeninovou oslavu na vlastní zahradě či na pronajatém pozemku a počítají s tím, že se tu sejde nejméně tucet pozvaných hostů, oblečených ve svátečním oděvu. Muži přijdou nezvykle upravení v saku s kravatou či motýlkem a dlouhých kalhotách, ženy obléknou kostým se sukní ke kolenům nebo si zvolí jinou garderobu v duchu plesových šatů, a celá slavnostní akce se bude odehrávat tak trochu snobsky, poněkud chladně, s omezenými citovými projevy sympatií, spíše tak, jak tomu nahrává přijatelný bonton.

balónky na oslavě

Zejména firemní večírky mohou působit zcela nepřirozeně, protože lidé oblečení ve svátečním za touto maskou umně skrývají své niterné pocity a uvolní se teprve v okamžiku, kdy jim v krvi stoupne promile volného alkoholu. Nezdá se vám to poněkud trapné? Pořádat https://www.pravidla.cz/pravopis/15685-poradat.html oslavu života, který se žije v sevření? Nemáte pocit, že by to chtělo vytrhnout se z opratí a být přirození tak, jak to umí malé děti? Ty nic nepředstírají a řeknou vám upřímně, co si myslí. Jen je chvíli pozorujte, abyste si uvědomili, že i vy jste takoví byli, a nikdo z vás se tu nenarodil v kravatě a s motýlkem na krku, aby jedl ústřice a tvářil se při tom velice vznešeně.

party na zahradě

Buďte sví a přirození, odhoďte nesmyslné společenské normy a uspořádejte oslavu s párty stanem v civilním oblečení. Upřednostněte volný oděv, třeba tříčtvrteční sportovní kalhoty a tričko. Vyzujte se venku z bot choďte bosí, je to velmi zdravé a navíc to podporuje dobrou náladu. A je-li k dispozici i zahradní bazén, svlékněte se do plavek a inspirujte se dětmi, které dobře ví, jak se chovat u vody, jak si ji užít se stříkací pistolí, jak lovit předměty ze dna a jak si do bazénu společně zaskákat. Život není utrpení, život je hra a zábava, a kdo si neumí hrát a bavit se, zemřel zaživa.