Co to znamená, když se řekne Pleaser


Snad každý z vás ví, co znamená anglický výraz „Please“. Zda mají něco společného právě s tímto slovem i dámské boty Pleaser, se můžeme pokusit odvodit, nebo si alespoň jejich vlastnosti přiblížit.

Prosím, obuj mě – boty Pleaser jsou konstruovány tak, aby vzrušovaly již samy o sobě, aniž je v nich obutá překrásná dívčí nožka. Vynikají tak dokonalým anatomickým tvarem, že si v nich poměrně snadno představujeme svůdné dlouhé prsty, něžnou a hebkou úzkou patu a vyklenutý oblouk podélné klenby, která spojuje patní kost skrze nárt s prstní kostí, na níž spočívá při chůzi větší část hmotnosti tělesného korpusu.

dámské boty

Jsem růžová i bílá – tvůrci této obuvi nešetřili smyslností a uvědomili si, že nejvíce vzrušivé jsou barevné tóny růžové, bílé, červené a tělové. Dovedou zvýšit krevní tlak a zrychlit tepovou frekvenci každému, kdo spočine svým zrakem na kombinaci sexy bot a sexy chodidel.

ženské nohy

Prosím, sváděj – když si ženy vykračují v botách na podpatku, připadají vám, že se vznáší. Dávají vám tím ale zároveň jasně najevo, abyste je obdivovali ve své přirozenosti, abyste díky vyššímu podpatku mohli posoudit, zda jsou nožky patřičně hladké, a zda se o ně jejich majitelka také stará. Mnoho žen si vroucně přeje, aby jejich milenec zařadil nohy a chodidla k milostné předehře, hladil je a laskal a ve vhodném okamžiku je i přitiskl na svou hruď či tvář.

Prosím, vyzuj mě – boty Pleaser dovedou přenést milostné vzrušení až k samému vrcholu přímo v posteli. Proto se také tyto modely velmi často ocitají v ložnicích a počítá se s nimi, že je budou muži vyzouvat až těsně před tím nejslastnějším okamžikem, který jim jejich partnerka nabízí v nejtěsnější tělesné blízkosti. Vyzouvání bot Pleaser obvykle končí sametově hebkou pokožkou chodidel v mužském náručí, a co dál s ní provedou, přenechejme raději naší bezbřehé fantazii.