Obal na sluchátka


Já si myslím a také předpokládám, že každý už je tak chytrý, že si na svůj mobilní telefon pořídil nějaký kryt anebo obal. Já mám dva mobilní telefony. První můj mobilní telefon je pracovní a druhý mobilní telefon je můj osobní, kde mám všechny kontakty na svou rodinu a na své přátele. Nejraději mám obaly, které jsou typu flip flop. To znamená, že tyto obaly na mobilní telefony se otevírají jako knížka. Také mohou být na magnet. Také tam mám různé přihrádky na kreditní karty anebo malou kapsičku, kam si mohou dávat peníze a nebo také občanský průkaz.

Sluchátka používám každý den.

A pokud také moc rádi posloucháte hudbu a máte kvalitní sluchátka, jako airpods, tak také si můžete pořídit kvalitní pouzdro na airpods. Podívejte se na webové stránky ipouzdro.cz. Pouzdro na airpods tady také koupíte. Mají tady opravdu mnoho typů a druhů a hlavně barev. Já jsem vlastně takový blázen do barev, nemám ráda černou barvu, nemám ani ráda bílou barvu, takže pouzdro na tyto malá sluchátka jsem si koupila v růžové, ve žluté a v modré barvě. Moc se mi tohle líbí. Také ale hlavně záleží, jaký je to materiál, protože pouzdro na malá sluchátka, takzvané pecky, musí být opravdu kvalitní a také samozřejmě trochu více objemnější, protože všichni víme, že malinkatá peckovitá sluchátka jsou opravdu malinkatá a velice rychle se ztrácejí.

Obal na sluchátka je praktický.

Kolikrát se mi stalo, že se mi třeba ztratila jenom jedna pecička, takže jsem potom měla jenom jedno sluchátko. Samozřejmě, že tohle už žádné kvalitní pouzdro ani neovlivní. Pokud si třeba vytáhnete sluchátka z uší a položíte je na stůl, tak stačí, aby zafoukal vítr a třeba jedno sluchátko vám někam upadne do trávy. Třeba ho pak už ani nenajdete. Tohle se ale stává opravdu mnoha lidem. Tady jde alespoň vidět, že možná taková sluchátka, která byla spojená dráty, tak možná to bylo více praktické, protože jste to neztratili, ale zase se to všechno smotávalo do sebe. A to mě vždycky štvalo, když jsem tohle musela rozmotávat.