I s málem se dá vyjít


Je jasné že ve většině případů kuchyňskou linku vybírá hlavně žena. Pokud i vás čeká výběr nové linky, jistě máte nějakou představu, která je do značné míry ovlivněná tím, co vidíte třeba u kamarádek nebo na internetu. Dnes je běžné že se lidé chlubí na sociálních sítích interiéry svých domů, a tak můžete právě tady najít spoustu inspirace, kterou můžete využít. A proč se neinspirovat právě v oblasti kuchyňských linek?

matná linka

Kuchyňská linka je velice důležitá, a nezáleží na tom jak často vaříte. Pochopitelně pokud vás vaření či pečení živí, budete potřebovat moderní a reprezentativní velkou linku. Mnoho lidí kteří doma zkouší nové recepty mají velké linky, kam se jim vejde opravdu hromada nádobí a kde nemusí bojovat při práci s místem. Jestli ale vaříte jen pro sebe a máte malý byt, oceníte rohové kuchyně na míru. Právě linka v rohu místnosti ušetří spoustu místa a přesto vám poskytne dostatek prostoru pro vaření i pečení. Jak je to možné?

lesklá linka

Linka na míru je skvělá v tom, že se vyměří celý prostor kde má linka být. No a díky tomu se může využít celá stěna až po strop. Do nejvýše postavených skříněk můžete ukládat třeba formy na pečení či cokoliv jiného, co každý den nepotřebujete. Linka se dá pomocí plánovače vymyslet tak, že bude praktická i hezká. U nás si přijdete na své v každém případě, ať už milujete moderní design a nebo dáváte přednost spíše klasice v podobě provence.

Co linka musí mít?
Každá linka musí obsahovat varnou desku a pečící troubu. Někteří lidé se také neobejdou bez vestavěné mikrovlnné trouby nebo bez kávovaru. Myslete ale na to, že čím více budete mít technických vychytávek, tím bude cena vyšší. To se týká samozřejmě i materiálů na výrobu skříněk nebo pracovní desky. Populární je deska z umělého kamene, který je ale ve své moderní podobě extrémně drahý. Pokud ho ale budete chtít i do své malé linky, není to žádný problém.