O výhodách zvýšení testosteronu bez předpisu


V současné době roste zájem mezi muži o zvyšování testosteronu v krevním oběhu. Tento hormon je potřebný například pro svalovou sílu, vytrvalost, houževnatost, schopnost erekce a sexuálního výkonu, ale také pro udržení dobré nálady a radosti ze života. Jestliže začnete hladinu testosteronu v mužském těle snižovat, například nevhodnou stravou či chronickým stresem, začnou se objevovat první zdravotní problémy.

muž s činkou

Současně s poptávkou po zvýšení testosteronu roste i zájem o rozlišování způsobu a zdroje, odkud a čím tvorbu tohoto hormonu posílit, a nutno podotknout, že čím dál více zájemců dává přednost přírodním produktům před těmi syntetickými. Bylo již na základě zkušeností prokázáno, mimo jiné popisovaných v odborných i laických recenzích, že to, co pochází z laboratoře, nemůže konkurovat přírodní léčbě, například s ohledem na mnoho nežádoucích účinků.

bylinná léčba

Minimum vedlejších účinků přírodních přípravků také vede k tomu, že je v zásadě bezpečné užívat testosteron bez předpisu, tedy lépe řečeno rostlinné přípravky, které jeho hladinu patřičně upravují. Testosteron bývá v mužském těle potlačován zejména stresovými hormony adrenalinem a kortizolem, a je-li stres dlouhodobý, stresové hormony prakticky nedovolí testosteronu, aby se projevil v plné síle a mohutnosti, takže tu pak máme vystresované, unavené, slabé, snadno pokořitelné a nesebevědomé jedince.

Mohli bychom říci, že kdo má zájem vyvolávat ve společnosti stres a navíc nabízet lidem nekvalitní potraviny, například z rafinovaného cukru a z bílé mouky, v kombinaci s alkoholickými nápoji, ten se také podílí na úbytku testosteronu a devastaci mužské populace. Toto je důležité si uvědomit, abyste měli jasno v tom, kdo to s vámi myslí dobře, a kdo naopak nemá zájem, abyste byli zdraví, silní a schopní, sebevědomí jedinci (ačkoli třeba svými sladkými slovíčky tvrdí opak).