Netradiční bydlení


Jestli zrovna řešíte že si necháte postavit dům na klíč, můžete se podívat na naši nabídku. Najdete v ní spoustu typových projektů, které stavíme klientům po celé republice. Každý dům který vidíte, vám můžeme postavit nejen z porobetonu, ale i ze dřeva. Máme spoustu šikovných řemeslníků, díky kterým budete mít připravený dokončený dům včetně moderních technologií, díky kterým budete mít nižší náklady za vytápění i za elektřinu. V našich domech najdete solární panely i tepelné čerpadlo, tudíž budete mít nízkoenergetický dům.

klíč k domu

Jestli máte koupený pozemek, můžete si vybrat projekt svého domu, a my vám můžeme sehnat i stavební povolení, abychom mohli začít stavět. Záleží nám na tom, abyste měli svůj dům dokončený co nejdříve, protože chápeme že se musíte stěhovat co možná nejdříve, a také vás čeká spousta práce okolo domu. Vybudovat hezkou zahradu také není hned, a i proto se snažíme domy dokončovat co možná nejdříve.

bungalov půdorys

Vybrat si u nás můžete nejen klasické půdorysy, ale třeba bungalov l, který rozhodně nikdo v zástavbě klasických domů nepřehlédne. Naše nejlevnější domy stojí 3 miliony korun včetně daně, takže si u nás vyberete i když máte trochu napjatější rozpočet.

U nás mate jistotu
Jsme stavební firma, která staví moderní typové domy s moderními technologiemi. Získáte svůj dům snů za skvělé ceny. Není u nás problém změnit pro vás třeba barvu fasády nebo si můžete vybrat jinou střešní krytinu, vše je u nás o domluvě.

Podívejte se na náš web, kde najdete nejen naši kompletní nabídku domů včetně fotografií a všech informací, ale kde najdete i recenze od našich spokojených klientů, kteří už ve svých domech bydlí. Patříme mezi nejlepší stavební firmy, které staví domy na klíč, s námi vedle rozhodně nešlápnete, a budete bydlet v termínu. Klíče vám s radostí předáme ihned po dokončení.