Motorku nemám


Říkala jsem si, že až budu dospělá, že si také pořídím motorku, jako mají moje dvě starší sestry a také můj bratr. Můj bratr si právě pořídil motorku, když mu bylo osmnáct let. Řeknu vám, že jsem tohle bratrovi přála, protože od svých patnácti let si z brigád právě šetřil finance. Ve svých osmnácti letech měl našetřených skoro sto šedesát tisíc korun. Nakonec si za sto tisíc korun koupil motorku byla opravdu krásná a byla úplně nová. Sice to nebylo nic extra silného a nic extra těžkého, ale byla jsem opravdu překvapená, že bratr si vydržel tolik let šetřit právě na vysněnou motorku a říkala jsem si, že je tohle prima. A že tedy by měl mít takovou motorku, kterou si přeje. 

Moto výlety jsou prima.

Sice nevím, jakou si koupil znaÄku, ale musím uznat, že jsem byla opravdu hodnÄ› pÅ™ekvapená, že si pořídil krásnou, krásně svítivě sytÄ› modrou motorku. Když jsem také si Å™ekla, že bych si také pořídila motorku, tak moji rodiÄe mi Å™ekli, že snad tÅ™i motorky v rodinÄ› staÄí. Myslím si, že tohle je sice jako pravda. Ale proÄ bych nemohla já jediná mít motorku? Možná to bylo kvůli tomu, že jsem byla nejmladší, a tak maminka vždycky říkala, že takový benjamínci jsou vždycky takoví ochranitelÅ¡tí a tak podobnÄ›, že si radÄ›ji motorku nemám poÅ™izovat.

Motorky mě hodně baví.

Byla jsem docela naÅ¡tvaná, protože motorku jsem chtÄ›la. Už jsem si plánovala, jak se sourozenci budeme jezdit na nÄ›jaké motorkářské výlety anebo motorkářské srazy a tak podobnÄ›. Jenomže co bůh nechtÄ›l, jak jsem opravdu mÄ›la úraz. Spadla jsem na kole, a když mi rodiÄe Å™ekli, že tÅ™eba na motorce to může být dvakrát horší, tak jsem si Å™ekla, že si radÄ›ji motorku nepořídím. RadÄ›ji budu jezdit se sourozenci jako spolujezdec. Takhle to bude více jistÄ›jší. Navíc si také myslím, že byt spolujezdec se docela zábava. Nemusíte se tak moc soustÅ™edit na cestu a vy budete mít jistotu, že pÅ™i případné nehodÄ› v tom nebudete mít žádné prsty.