Zdravý životní styl


Poslední dobou se skutečně lidé poptávají po BIO zelenině. Je to možná i tím, že se více hovoří o zdravém životním stylu a zkrátka co konzumujeme, tak hodně ovlivní i to, jak budeme vypadat po zdravotní stránce. A dalším přínosným benefitem je rozhodně samotná kvalita a chuť vlastnoručně vypěstované zeleniny. Taková pochoutka je skutečně tím nejlepším, co můžete tělu dodat, zvláště když je bez chemických či dalších přísad. Odrazí se to nejen na samotné chuti, ale rovněž i vzhledu a pronikavé čerstvé vůni. Častokrát jsme podobné scénáře mohli zažívat, když jsme se vrátili z letních prázdnin od babičky a ta mamince připravila hromadu těchto dobrot. Jedna věc je vzpomínka a druhá, že i vy můžete docílit stejného výsledku.

skleník ke zdi

Ideální skleník do malých prostorů

Stačí mít malý pozemek a na něm skleníček. Nemusí být nijak velký, protože stačí na základní druhy zeleniny i menší prostor. Nejdůležitější bude rozhodnout se, co v něm chcete pěstovat a i pro kolik lidí. Kam stavbu umístíte, aby pro ni byla vhodná i zeměpisná poloha a v konečné fázi z jakého bude materiálu. Také v dnešní době není problém si vybrat odpovídající velikost, ale také to, jak bude vypadat. A můžete si zakoupit volně stojící nebo při řešení menších prostorů se můžete skvěle spolehnout na skleník, který bude stát u zdi domu, garáže nebo zahradního domku. Zde si můžete vybrat i odpovídající délku a tak klidně může být po celé straně domu. Ušetříte tak místo na svém pozemku a dokonce i jednu stěnu, jelikož tu vám nahradí zeď, na kterou budete skleník montovat.

skleník u zdi

Bytelná konstrukce

Pokud si vyberete skleník ke zdi Skleniky, tak vám garantujeme kvalitní konstrukci, která vám bude sloužit klidně i generace. Dbáme na to, aby právě základní konstrukce byla z kvalitního materiálu, a její pozinkované nosné části jsou rovněž i o různé síle, tak aby bylo vše zcela bezpečné. Na přání zákazníka není problém konstrukci skleníku opatřit práškovou vypalovací barvou v odstínu RAL.