Návod Webasto si stáhněte z Internetu


Webasto je německá rodinná firma, která vznikla již v roce 1901. Od té doby vyrábí a dodává na trh speciální produktový sortiment pro automobilový a lodní průmysl. Do výrobního segmentu patří zejména několik nejznámějších výrobků – sklápěcí plátěné střechy vozidel typu kabriolet, nezávislá teplovzdušná vytápění kabin pro osobní i nákladní automobily a také klimatizace pro osobní či nákladní lodní dopravu.

žena v kabrioletu

Pořídit si vůz typu kabriolet láká mnoho zájemců, ovšem to vyžaduje specifické podmínky provozu vozidel, zvláště v našem mírném pásmu. Musíte mít zajištěné garážování vozu, nejlépe vytápěnou garáž, a převaha vašich soukromých či služebních jízd by měla probíhat v teplém období roku. Jinými slovy kabriolet je u nás vhodné vozidlo pro jaro, léto a babí léto.

Jízda v kabrioletu je ale o něčem úplně jiném, než v autě typu sedan s pevnou střechou. Jste více v kontaktu s okolním prostředím a také jste rázem středem pozornosti. Můžete cestovat v šále, kukle a s brýlemi na očích, jako Jean Paul Belmondo ve filmu „Policajt nebo rošťák“, anebo si prostě užíváte jízdu jen tak, kdy je kolem vás tropické vedro.

auto kabriolet

Problém však nastává ve chvíli, kdy jste v autě delší dobu neseděli se sklopenou střechou a potřebujete poradit, jak ji nejen sklopit, ale i provádět čištění a údržbu. V této chvíli se vám bude hodit návod Webasto, ale co si počít, když jej nemáte při ruce a nevíte, kam se poděl?

Poradíme vám – vyhledejte návod na Internetu, a to nikoli u výrobce, ale na specializovaných serverech pro ukládání návodů a uživatelských příruček. Je zde k nalezení mnoho dalších brožur a třeba tu objevíte i něco, co by se vám mohlo hodit v domácnosti, v zaměstnání nebo v domácí dílně. Návody a příručky jsou ke stažení zdarma a týká se to veškerého nabízeného portfolia, které tu máte veřejně k dispozici.