Ideální na večírek


Patříte mezi ženy, které se rády obléknou tak, aby vyniklo jejich krásné tělo? Chcete zaujmout pozornost a líbit se nejen sama sobě a tak si vybíráte přilehlejší šaty nebo halenky? Takové oblečení je krásné, a jistě potěší nejedno oko. Problém je v tom, že většinou má tak nepraktický střih, že se pod něj nedá vzít podprsenka. A bez ní se většina žen vůbec neodváží vyjít z domu. Žijí totiž v přesvědčení, že aby si žena mohla dovolit vyjít ven bez podprsenky, musí mít nejen krásnou postavu, ale především velká a plná ňadra, která krásně drží tvar. Tak to ale není, a neměla byste brát ohledy na ostatní.

sexy žena

Při výběru oblečení je důležité ho vybírat tak, aby vám padlo přesně na tělo. Nikde by nic nemělo být zařezané, nikde by nic nemělo odstávat, a to je často problém. Vždycky se už v obchodě ujistěte, že vám vybraný kousek doopravdy sedí. Ve špatně padnoucích šatech neoslníte vůbec nikoho a naopak budete spíše terčem posměchu. K nošení oblečení které vám líbí ale nemusíte vypadat jako modelka z časopisu.

Vaše prsa nejsou taková jako byste chtěla?
Společnost ženská ňadra do znané míry tabuizuje. Zatímco mužské bradavky nikoho nepohorší, ty ženské ano. A proto se je ženy neustále snaží maskovat a zakrývat. Jenže pod mnoho oblečení se podprsenka vzít nedá, protože by jednoduše byla vidět, a to vypadá opravdu hrozně. Proto je lepší když bude mít ve vašem šatníku své stálé místo neviditelná samodržící podprsenka, která není vidět ani v topu s hlubokým výstřihem nebo v šatech s holými zády.

průhledná halenka

Prsa vám krásně podrží, takže budete mít dekolt jaký se vám líbí. Podprsenka drží sama, je vyrobená z příjemného silikonu, a nemusíte se bát, že by spadla. Díky absenci zapínání a ramínek si ji můžete vzít opravdu pod cokoliv, a to dokonce i pod svatební šaty nebo pod plesovou róbu. Nebojte se a noste si co chcete.